Hotelet & Akomodimet
Kosovë

Shijoni mikpritjen e përzemërt në ekohotele, shtëpi pritëse apo në kullat tipike të familjeve vendase.

Eko-Hotel Magra Austria / Bogë-Rugovë / Kosova

Kapaciteti: 80-90 persona, 22 dhoma dopio, 4 dhoma të rehatshme triple, 2 suita me 2 dhoma

Të jetosh dhe të flesh, një dhomë leximi, Lounge Magra, bar.

2 dhoma konferencash

6 vila rreth hotelit, secila e ndarë në dy kate, kati i parë ka një dhomë të gjallë - tarracë të madhe me pamje fantastike -

Në katin e dytë ka dy dhoma gjumi me pamje fantastike dhe një banjo për çdo kat.

Përfshira në çmim: pishinë, 3 sauna, xhakuzi, dhomë palestër

Wireless pa pagesë në të gjitha objektet hoteliere.

Kontakt

Infokulla Mirdita

  • Rubik, Shqipëri
  • Oraret e aktivitetit: 9:00 - 17:00 
  • Email: info@hikingmirdita.com
  • Informacione të mëtejshme:
    (+355) 69 560 29 70
     

Hiking Mirdita Footer Logo

Hiking Mirdita

Na ndiqni në rrjetet sociale.

Sponsorizuar nga AAP - Marianne Graf

Hiking Mirdita © 2018. Zhvilluar nga iNSmart Code.

TOP